کاربرد ورق های پلی کربنات در ساختمان

پلی کربنات ماده ای است پلیمری که با خواص فوق العاده و شفافیتی مانند شیشه، امروزه جایگزین مناسبی برای استفاده از آن به جای شیشه در صنعت ساختمان سازی، اتومبیل، پزشکی و ... شده است.

سازه های فلزی مدرن در نمای دو پوسته؛ ساختمان خود را متفاوت جلوه دهید

طراحی نمای ساختمان همواره چالش های فراوانی را در بر دارد چرا که علاوه بر اهمیت سبک و زیبایی آن بحث های دیگری مانند مقاومت در برابر عوامل مخرب بیرونی(رطوبت، آفتاب و...)، سبک سازی ساختمان، جلوگیری از اتلاف انژی، دوستدار محیط زیست و البته هزینه های جاری مطرح می باشد. با ما در انواع نماهای فلزی دو پوسته همراه باشید.

حفاظ های طراحانه برای ساختمان های مدرن و امن

با داشتن یک خانه امن می توانیم در آرامش بیشتری زندگی کنیم برای داشتن یک خانه امن راههای بسیار زیادی وجود دارد، استفاده از انواع سیستمهای امنیتی گرفته تا دربهای ضد سرقت. اما استفاده از انواع نرده و حفاظ به منظور جلوگیری از ورود افراد غیر متعارف به حریم خصوصی و گاه برای امنیت و جلوگیری از افتادن افراد داخل ساختمان بسیار مهم و حیاتی می باشد که امروزه با طراحی های لوکس و مدرن جزوی از زیبایی نما و محوطه سازی محسوب شده که استفاده از آنرا جذابتر نیز می کند. با ما در انتخاب انواع حفاظ همراه باشید.

با سازه های شفاف در معماری آشنا شوید

طراحی لوکس و مدرن، سازه های سورئالیستی و نیاز بشر به خلاقیت و نوآوری، همه و همه سبب شده است تا شاهد انواع ساختمان ها با طراحی های متنوع با جلوه های خاص بصری در جای جای جهان باشیم. یکی از این انواع، سازه های شفاف هستند که با استفاده در جاهای غیر معمول حسی خاص به بیننده و کسانیکه از آن استفاده میکنند، می بخشد. با ما در چگونگی استفاده از سازه های شفاف در معماری همراه شوید.

راهنمای خرید آبنما از ساخت سفارشی تا آبنماهای پرتابل خانگی

استفاده از آبنما چه در فضای داخلی خانه چه در محیط بیرون، یک راه عالی برای اضافه کردن کمی حس شادی و نشاط با آوردن زیبایی، آرامش و طبیعت به خانه می باشد. وجود عنصر آب که نمادی از پاکی و زلالی است از دیر باز در فرهنگ شرقی بخصوص ایران زمین جایگاه ویژه ای داشته و بسیاری از بناهای سنتی ما با یک حوض بزرگ آبی رنگ در داخل و یا خارج بنا عجین شده است، امروزه نیز با گسترش شهر نشینی استفاده از انواع آبنماهای کوچک و بزرگ در گوشه و کنار ساختمان ها مرسوم شده و جلوه ای زیبا و آرامش بخش خلق کرده است با ما در انتخاب و راهنمای خرید انواع آبنما همراه باشید.